
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трубка термозбіжна вогнестійка на 1 кВ, Ø14/7мм довжиною 100 м
Це якісний та надійний ізоляційний матеріал для захисту кабелів, проводів та з'єднань від зовнішніх факторів.
Трубка виготовлена зі спеціального модифікованого поліолефіну, що має чудову вогнестійкість. Запобігає потраплянню вологи та бруду на провідники. Підходить для низьковольтних електричних мереж, для ізоляціє кабелів середньої товщини. Також його можна використовувати як ідеальний візуальний розділювач різних кабелів та ліній.
Форма випуску - бухта довжиною 100 м. Фотографія стокова
| Матеріал | Модифікований вогнестійкий поліолефін |
| Початковий діаметр (до усадки) | 14 мм |
| Фінальний діаметр (після повної усадки) | 7 мм |
| Коефіцієнт усадки | 2:1 |
| Номінальна робоча напруга | до 1 кВт |
| Довжина в бухті | 100 м |
| Температура початку усадки | +70°С |
| Температура повної усадки | +110 ... +125°С |
| Температура експлуатації | -55 ... +125°С |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір стрічки | Чорний |
| Липкий шар | Ні |
| Мінімальна робоча температура | -55 град. |
| Максимальна робоча температура | 125 град. |
| Матеріал | Поліолефін |
| Вогнестійкість | Так |
| Упаковка | Бухта |
| Тип труби | Термозбіжна |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Максимальна температура усадки | 125 град. |
| Мінімальна температура усадки | 70 град. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 м |
| Додаткові характеристики | |
| Електрична міцність | 1 кВ |
| Электрические характеристики | |
| Номінальна робоча напруга | 1000 В |
- Ціна: 775,30 ₴


