

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Транзистор BD238
Транзистор розроблений для використання в пристроях Hi-Fi аудіо та універсальних схемах комутації. Він поєднує в собі компактність із можливістю ефективного відведення тепла при встановленні на радіатор.
| Параметр | Значення |
| Структура | PNP |
| Макс. напруга колектор-емітер | 80 В |
| Макс. напруга колектор-база | 100 В |
| Макс. струм колектора | 2 А |
| Потужність розсіювання | 25 Вт (з радіатором) |
| Коефіцієнт посилення | 40 – 250 |
| Гранична частота | > 3 МГц |
| Корпус | TO-126 (SOT-32) |
| Основні | |
|---|---|
| Тип транзистора | Біполярний |
| Тип біполярного транзистора | P-N-P |
| Максимально допустима напруга колектор-база | 100 В |
| Максимально допустима напруга колектор-емітер | 80 В |
| Максимально допустимий струм колектора | 2 А |
| Додаткові характеристики | |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4,60 ₴


