

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Системний корпус без БЖ. На передній панелі 2 порти USB. Містить оптичний привід.
Формфактор: SFF
Розміри: 40 х 29 х 10 см
ВЖИВАНИЙ, має сліди використання.
| Основні | |
|---|---|
| Типорозмір | Desktop |
| Призначення | Для офісу |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Слоти розширення | 4 шт. |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 4 кг |
- Ціна: 350 ₴


