

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Системний корпус з БЖ. БЖ потужність в 250Вт, Також в корпусі є оптичний привід, вентилятор,.та жорсткий диск. Стан жорсткого диску невідомийю. На передній панелі 2 порти USB.
Формфактор: SFF
Розміри: 42,5 х 32,5 х 10 см
ВЖИВАНИЙ, має сліди використання.
| Основні | |
|---|---|
| Типорозмір | Desktop |
| Призначення | Для офісу |
| Потужність блоку живлення | 250 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Слоти розширення | 4 шт. |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 325 мм |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 425 мм |
| Вага | 4 кг |
- Ціна: 900 ₴


