

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Системний корпус з БЖ. БЖ потужність в 400Вт, 24pin роз'єм до материнськоъ плати та 4pin CPU. Також в корпусі є оптичний привід та кулер. На передній панелі 2 порти USB.
Формфактор: SFF
Розміри: 41,5 х 30 х 10 см
ВЖИВАНИЙ, має легкі сліди використання.
| Основні | |
|---|---|
| Типорозмір | Desktop |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Слоти розширення | 4 шт. |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 415 мм |
- Ціна: 1 000 ₴


